Avaleht

Meie firma eesmärgiks on kindlustada professionaalne teenindus ja remont. Sõiduauto peab alati olema heas sõidukorras. Autosid, mis katki ei lähe, pole olemas, seepärast puudutab see küsimus kõiki autoomanikke.

Selles aitab Teid autoservis Avilon Auto. Me suhtume Teie armastatud sõiduautosse nii nagu see oleks meie isiklik – töötame sellega korrektselt ja professionaalselt.

Avilon Auto – see on kaasaegne teeninduskeskus, mis pakub sõiduautodele, maasturitele ja mikrobussidele (täismassiga kuni 4 tonni) erinevaid remondi teenuseid.

Auto diagnostikaks ja remondiks kasutame kõige kaasaegsemaid seadmeid, mis garanteerib osutatavate teenuste kvaliteedi. Te võite alati saada konsultatsioone meie professionaalidelt.

Kõiki töid püüame teostada maksimaalselt kiiresti, et hoida kokku kliendi aega, arvestades tänapäeva inimese hõivatust. Meie jaoks on tähtis iga klient, seepärast garanteerime, et kasutades Avilon Auto teenindust võite olla kindel professionaalses ja kiires teenindamises. Anname garantii kõigile teostavatele töödele. Loodame, et esimesest külastusest algab pikaajaline koostöö. Igasse külastajasse suhtume nii, et temast saaks meie alaline klient ja partner. Kõigile püsiklientidele teeme allahindlust.

Autoteenindus Avilon Auto           

  • Sõiduautode, maasturite ja mikrobusside (mass kuni 4 tonni) teenindus ja remont;
  • Kvaliteetne, professionaalne ja kiire tööde teostamine;
  • Kliendisõbralikud hinnad;
  • Professionaalsed töötajad;
  • Kaasaegsed seadmed;
  • Hubane ootetuba klientidele.